DYKKERLÆGER I DANMARK

København

Ole Hyldegaard
Virum Overdrevsvej 13 2830 Virum Tlf. 45 83 63 30 Tlf. 35 45 35 45 Ole.hyldegaard@dadlnet.dk

Aut. nr. Certificace no.
115

Maryanne Gundestrup
Rødovre Centrum 529 Indgang J, 5. sal 2610 Rødovre Tlf. 30 74 60 79 maryanne@helbredsattest.dk www.helbredsattest.dk

Aut. nr. Certificace no.
116

Mogens Tangø
Flyvemedicinsk Klinik Amager Strandvej 390-392 2770 Kastrup Tlf. 73 70 98 98 mt@flyvemedicin-cph.dk

Aut. nr. Certificace no.
123

Erik Christian Jansen
Højskolevej 11, Vedskølle 4600 Køge Tlf. 28 93 48 29 Jansen@dadlnet.dk

Aut. nr. Certificace no.
124

Sjælland, LollandFalster
og Bornholm

Charlotte Barfoed
Hovedgaden 16 4140 Borup Tlf. 26 27 79 74

Aut. nr. Certificace no.
102

Roald Angen
Lægehuset Juniorgade 35 4990 Sakskøbing Tlf. 54 70 46 36 rasax@dadlnet.dk www.airdivedoc.dk

Aut. nr. Certificace no.
117

Fyn

Morten Kaad
Sankt Anne Plads 2-4, 2. sal 5000 Odense Tlf. 66 12 76 92 kaadmorten@gmail.com

Aut. nr. Certificace no.
126

Jylland

Bjarne Møller
Frederikshavn Flyve- og dykkerklinik Stationsvej 22 8870 Strandby Tlf. 96 21 40 01 Tlf. tid mand. – onsd. 17-19 booking@flydyk.dk www.flydyk.dk

Aut. nr. Certificace no.
104

Ole Nyvad
Esbjerg Sygehus Finsensgade 35 6700 Esbjerg Tlf. 29 68 91 12 Ole.nyvad@rsyd.dk

Aut. nr. Certificace no.
105

Søren Kristensen
Sydvestjysk Sygehus Finsensgade 35 6700 Esbjerg Tlf. 79 18 20 00 Tlf. 20 60 00 07 Tlf. sekretær 79 18 27 78 Soren.kristensen@rsyd.dk

Aut. nr. Certificace no.
106

Claus Fink Jepsen
Klinik for Dykkermedicin Rensdyrvej 7, Søften 8382 Hinnerup Tlf. 22 75 99 45 – 86 21 50 30 fink@dadlnet.dk www.dykkerlaege.dk

Aut. nr. Certificace no.
107

Allan Gelvan
Dronning Ingrids Hospital 3900 Nuuk – Grønland Tlf. 00 299 344000

Aut. nr. Certificace no.
122

FLYVE- OG DYKKERLÆGER

        
Følg nedenstående for liste over:

Flyvelæger >>
Dykkerlæger >>

FACEBOOK

        
Er du medlem og ønsker at deltage i debat om dykke- flyvemedicin, så besøg vores

Facebookgruppe >>

KONTAKT

       
Henvendelser til selskabet
foregår på email:

kontakt@dfdms.dk >>